OSLAVY/SVADBY/EVENTY

Hacienda 

Svadba na Haciende 

Náš  nádherný priestor sa nachádza cca 15 km od Bánoviec nad Bebravou v dedinke Šišov. Hacienda je naša srdcovka a výnimočný projekt  so všetkým čo k tomu patrí. Interiér, ktorý dýcha industriálnym štýlom so zachovaním pôvodných prvkov až po kúzelný exteriér vhodný či už pre sobáš pod holým nebom alebo skvelou uvoľnenou  atmosférou pre hostí s rôznymi chill zónami. 


Obrad pod orechom a holým  nebom je neskutočným zážitkom. Exteriér má rozmer viac ako 2000m2. Vonkajší priestor ponúka veľa možností na využitie. 

Interiér má kapacitu  komfortne 100 ľudí.  Je veľmi variabilný a pripravený aj na oslavy či firemné eventy.   Ozvučenie je po celom objekte Haciendy. 

Hacienda - ubytovanie/ catering


Na Haciende sa nachádza jeden 2-izbový apartmán, skvelý na svadobné prípravy. Ubytovanie pre viac hostí zabezpečujeme do 10min autom. 

Catering zabezpečuje  skvelý  Team Haciendy pod vedením šéfkuchára Martina.  Švédske stoly sa nachádzajú vo vedľajšej miestnosti, preto sú plne komfortné. 

Miešané alko nealko drinky, kvalitná whiskey či chutné rumy, o toto všetko sa stará profi Barman. Čapované pivko či prosecco si môžu hostia  vychutnať a sami čapovať v štýlovom Beer  či Prosecco Bare.  

Kontakt 

Svadba na Haciende 

Šišov 65

+421 917548276

svadbanahaciende@gmail.com

https://www.facebook.com/svadbanahaciende

www.svadbanahaciende.sk

Oslavy - Evenety - Big Story